Kvalifikácia MS 2014: Slováci absolvovali úspešnú povinnú jazdu proti Lichtenštajnsku

12.9.2012

Slovenská futbalová reprezentácia nastúpila včera večer na svoj druhý kvalifikačný zápas o účasť na MS 2014 v Brazílii. Svoje sily si tentokrát zmerala s outsiderom skupiny Lichtenštajnskom.

Hostia, ktorí svoj prvý zápas s Bosnou a Hercegovinou prehrali vysoko 1:8 si dávali pozor a dlhú dobu odolávali snahe Slovákov rozhodnúť stretnutie čo najskôr.

Pred kulisou 4200 divákov sa nakoniec zverencom Stanislava Grigu a Michala Hippa podarilo zaknihovať povinné víťazstvo 2:0 po góloch Mareka Saparu (36. minúta) a Martina Jakubka (78. minúta).

Na svoje ďalšie kvalifikačné zápasy nastúpia opäť v domácom prostredí, keď si najskôr 12. októbra zmerajú sily s Lotyšskom a následne o štyri dni 16. októbra s Gréckom.